جسدش را با فندک سوزاندم تا از مرگ او مطمئن شوم

به گزارش وبلاگ به آبادی، ناپدری شیشه ای که پسر شش ساله را با همدستی مادر پسربچه در مهرشهر کرج شکنجه نموده و به قتل رسانده بودند، صحنه قتل را بازسازی کردند.

جسدش را با فندک سوزاندم تا از مرگ او مطمئن شوم

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، راز این جنایت هولناک از یکم آذر سال گذشته با کشف جسد پسر بچه ای در یک خرابه در مهرشهر فاش شد.

با حضور تیم جنایی تعیین شد جسد متعلق به پسربچه ای حدود هفت ساله بوده که آثار سوختگی و ضرب وجرح روی تمام بدنش دیده می شد. جسد در میان پتویی قهوه ای قرار داشت. بعد از گذشت پنج ماه از این جنایت، زنی هراسان با پلیس تماس گرفت و مدعی شد جسد متعلق به پسرش به نام آرش است. ماموران بعد از تحقیق از این زن دریافتند عامل جنایت ناپدری آرش بوده که مرد معتاد دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.

عاملان این جنایت هولناک، پس از هفت ماه به بازسازی صحنه قتل پسربچه پرداختند. متهمان به محل جنایت منتقل شده و در مقابل افسر جنایی و بازپرس ویژه قتل به تشریح قتل پرداختند.

میثم - عامل جنایت- در تحقیقات گفت: بعد از جدایی از همسرم با مادر آرش در خیابان آشناشده و به خاطر این که هر دو معتاد بودیم، صیغه محرمیت خوانده و همخانه شدیم. من به آرش علاقه داشتم اما مادرش به رابطه ما حسادت و کاری می کرد که او را کتک بزنم. چند بار پسربچه را با لوله آب کتک زده و بدنش را سوزاندم. روز قتل، همسرم آرش را برای خرید برنج به مغازه فرستاد اما کیسه برنج در میان راه پاره شد و آرش برنج ها را از روی زمین جمع کرد و کثیف به خانه آورد. مادرش عصبانی شد و خواست او را تنبیه کنم. من هم عصبانی شدم و او را به بخاری روشن چسباندم و بعد با شلنگ کتکش زدم. بعد هم مادرش او را به پشت بام برد و به نرده های راه پله بست. دلم سوخت و خواستم او را به خانه بیاورد. وقتی به خانه آمد، حالش بد بود و به سختی نفس می کشید بعد هم مرد. با یاری همسرم، جسد را در ماشین دوستم گذاشته و به بیابان های اطراف مهرشهر برده و رها نموده و یک روز بعد به آنجا سر زده و فهمیدم آن را پیدا نموده اند.

متهم درباره آثار سوختگی با فندک روی جسد پسربچه گفت: وقتی نفسش بند آمد، مطمئن نبودیم مرده است. به همین علت با فندک بدنش را سوزاندیم تا اگر زنده است واکنش نشان دهد اما واکنشی نشان نداد.در ادامه مادر آرش هم مدعی شد، نقشی در قتل پسرش نداشته و در این مدت همسر دومش اجازه نمی داده با پلیس تماس بگیرد و ماجرا را گزارش دهد. پس از بازسازی صحنه قتل، دو متهم روانه زندان شدند تا پرونده بعد از صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال گردد.

گروه حوادث روزنامه وبلاگ به آبادی

منبع: جام جم آنلاین

به "جسدش را با فندک سوزاندم تا از مرگ او مطمئن شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جسدش را با فندک سوزاندم تا از مرگ او مطمئن شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید