جیم کری: تشویق ویل اسمیت تهوع آور بود

به گزارش وبلاگ به آبادی، جیم کری کمدین معروف کانادایی-آمریکایی انتقاد شدیدی نسبت به واکنش میهمانان مراسم اسکار به حرکت ویل اسمیت بیان کرد.

جیم کری: تشویق ویل اسمیت تهوع آور بود

به گزارش وبلاگ به آبادی، جیم کری در مصاحبه با شبکه CBS نقدها شدیدی نسبت به هالیود برای تشویق ایستاده ویل اسمیت پس از کسب جایزه اسکار تنها دقایقی پس از سیلی او به کریس راک روی صحنه مراسم اسکار بیان کرد.

این کمدین درباره اتفاق جنجالی مراسم اسکار سال جاری گفت: تشویق ایستاده ویل اسمیت به وسیله میهمانان حاضر در مراسم اسکار تهوع آور بود، هالیود یک مشت بزدل هستند و واقعا احساس کردم این نشانه مشخصی است که ما دیگر آن جمع فوق العاده قبل نیستیم.

کری ادامه داد: اگر من بودم همین امروز یک شکایت 200 میلیون دلاری علیه ویل اسمیت می کردم، زیرا آن ویدیو برای همواره باقی خواهد ماند و همه جا پخش خواهد شد. این توهین مدت زیادی ادامه خواهد داشت. اگر می خواهید از میان تماشاگران فریاد بزنید و مخالفت خود را نشان دهید یا چیزی در توییتر بگویید [بسیار خوب است]. اما شما حق ندارید روی صحنه بروید و به صورت کسی بکوبید، تنها چون آنها کلماتی به زبان آوردند.

این کمدین معروف و 60 سال بعلاوه گفت: برای ویل اسمیت برترین آرزوها را دارم و نمی خواهم علیه او چیزی بگویم، او کارهای بزرگی انجام داده، اما لحظه خوبی رقم نزد که بر لحظه درخشان همه برندگان سایه انداخت... لحظه ای خودخواهانه بود.

در جریان برگزاری نود و چهارمین دوره جوایز سینمایی اسکار، شوخی کریس راک با موهای تراشیده جیندا پانکیت اسمیت همسر ویل اسمیت با واکنش شدید اسمیت همراه شد او با یک سیلی به استقبال کریس راک رفت.

کریس راک شکایتی علیه ویل اسمیت مطرح ننموده اما آموزشگاه اسکار اعلام نموده جوانب این ماجرا را آنالیز خواهد نمود.

ویل اسمیت با انتشار بیانیه ای از کریس راک و آموزشگاه علوم و هنرهای سینمایی اسکار عذرخواهی نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جیم کری: تشویق ویل اسمیت تهوع آور بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جیم کری: تشویق ویل اسمیت تهوع آور بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید