سونی پرچمدار بعدی خود را با تراشه اسنپدراگون 865 می سازد؟

به گزارش وبلاگ به آبادی، طبق اطلاعاتی که توسط یک رسانه ژاپنی منتشر شده است، سونی تلفن همراه جدید یا به عبارتی پرچمدار بعدی خود را در دست طراحی دارد. این تلفن همراه احتمالا با تراشه اسنپدراگون 855 و 855 پلاس طراحی می گردد.

سونی پرچمدار بعدی خود را با تراشه اسنپدراگون 865 می سازد؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، SoC دارای یک مدل داخلی با شماره SM8250 است و اعتقاد بر این است که این تراشه در حال حاضر با نام اسنپدراگون 865 ثبت شده است.

شایعه ای وجود دارد که این تراشه در دو نوع عرضه خواهد شد. یک مدل با مودم 5G یکپارچه ، مانند مدل های اخیر و یک مدل Kirin 990 با اتصال 4G.این موضوع برای کوالکام منطقی است. درواقع اگر برای شما سوال است که چرا باید کوالکام دو نوع تراشه ارائه دهد پاسخ ساده است.

در حال حاضر 5G هنوز در عرصه تلفن همراه جدید است و در نتیجه هر کاربری حاضر نمی گردد برای این نوع گوشی هزینه کند. بنابراین کوالکام همواره برای اکثریت بازار نیز تمهیداتی می اندیشد و تا زمان همه گیر شدن 5G برای کاربران امکان استفاده از 4G را حفظ می نماید.

با این وجود تعیین نیست که آیا سونی پرچمداران آینده خود را با هر دو گزینه ارائه خواهد داد یا خیر اما می توان فرض کرد که چنین خواهد نمود. احتمالا ما این گوشی جدید را سال آینده میلادی در کنگره جهانی موبایل در بارسلونا خواهیم دید.

منبع: انتخاب

به "سونی پرچمدار بعدی خود را با تراشه اسنپدراگون 865 می سازد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سونی پرچمدار بعدی خود را با تراشه اسنپدراگون 865 می سازد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید