مرادی: با تفاهم نامه سه جانبه در لیگ برتر شرکت می کنیم، باز هم به سکو فکر خواهیم کرد

به گزارش وبلاگ به آبادی، سرمربی تیم کشتی آسانسور و پله برقی بهران و پاس تهران گفت: براساس تفاهمی سه جانبه در لیگ برتر شرکت خواهیم کرد و هیئت کشتی تهران نیز خوابگاه و محل مسابقه در اختیارمان قرار می دهد.

مرادی: با تفاهم نامه سه جانبه در لیگ برتر شرکت می کنیم، باز هم به سکو فکر خواهیم کرد

عباس مرادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ به آبادی در خصوص دلیل ادغام دو تیم برای شرکت در لیگ برتر گفت: اکثر نفرات ما (پاس تهران) سرباز و نظامی بودند و بودجه ای برای شرکت در لیگ نداشتیم. همانطور که سال گذشته با تیم ستارگان ساری ادغام شدیم، سال جاری نیز تصمیم بر این شد که با تیم آسانسور و پله برقی ادغام شویم. آنها بودجه دارند و ما هم نیروهای خوبی در اختیار داریم. البته در این میان از حمایت هیئت کشتی تهران نیز برخورداریم.

وی اضافه کرد: سال گذشته هم که با نام ستارگان پاس یکی شدیم، عنوان نایب قهرمانی لیگ را به دست آوردیم و سهمیه حضور در مسابقات باشگاه های دنیا را به دست آوردیم و آنجا سوم شدیم. سال جاری نیز به دنبال کسب بهترین نتیجه با کشتی گیران مان هستیم. امیدوارم که باز هم روی سکو برویم.

سرمربی و مدیرفنی این تیم در خصوص اینکه آیا هیئت کشتی تهران نیز به لحاظ اقتصادی، بودجه ای در اختیار این تیم تهرانی قرار خواهد داد؟ توضیح داد: با توجه به تفاهم نامه سه جانبه ای که داشتیم، قرار شد ما نیروهای مان را بیاوریم که نفرات ملی پوش رده سنی جوانان و امید که سرباز هستند را در اختیار داریم، آسانسور و پله برقی هم پول بیاورد و هیئت کشتی تهران هم خوابگاه و محل مسابقه را در اختیار ما قرار دهد. براین اساس میزبانی ما از تیم ها در لیگ برتر در سالن هفت تیر تهران خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مرادی: با تفاهم نامه سه جانبه در لیگ برتر شرکت می کنیم، باز هم به سکو فکر خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادی: با تفاهم نامه سه جانبه در لیگ برتر شرکت می کنیم، باز هم به سکو فکر خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید