معرفی چند کافه و رستورانهای مجذوب کننده در مراکش

به گزارش وبلاگ به آبادی، آشنایی با کافه و رستورانهای مجذوب کننده در مراکش

در این بخش از وب سایت خبرنگاران به معرفی چند کافه و رستورانهای مجذوب کننده در مراکش خواهیم پرداخت که امیدواریم مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد.

معرفی چند کافه و رستورانهای مجذوب کننده در مراکش

حتما نام مراکش را زیاد شنیده اید و به گوشتان خورده است کشوری که زبان آنها عربی و در قاره آفریقا می باشد که غذاهای تند آن نیز بسیار مشهور است و در همه جای جهان پیدا می گردد. به مراکش بعضا مغرب هم گفته می گردد اما شما همان نام مراکش را به خاطر بسپارید.

کشور مراکش با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص که دارد دارای آب و هوای گرم و خشکی می باشد اما دارای جاذبه های گردشگری گوناگونی است که بیشتر مورد توجه گردشگران و علاقه مندان به بیایان و صحرا قرار می گیرد. اما از بحث جاذبه های توریستی که بگذریم، در مراکش هم تفریحاتی برای انجام دادن وجود دارد که باعث می گردد اقامت شما در مدت زمان حضور در این کشور تکراری و خسته نماینده نگردد.

به رستوران لوتوس پریویلج سر بزنید

همانطور که گفتیم مراکش به غذاهای تند و لذیذی که دارد بسیار مشهور است و در همه جای جهان حتی کشور خودمان می توانید انواع غذاهای مراکشی را پیدا کنید اما به هر حال چشیدن غذاهای اصیل مراکش آن هم در برترین رستوران های این کشور خود تجربه ای کاملا منحصر به فرد و از نظر ما تفریحی بسیار مجذوب نماینده است.

شما می توانید اوقات فراغت خود در این کشور را در کافه های معروف مراکشی سپری کنید و از نوشیدن نوشیدنی های مختلف این کافه ها آن هم در محیط های مجذوب نماینده شان لذت ببرید. Zwin Zwin و Souk Kafé دو کافه شناخته شده مراکش هستند که هر یک دارای روف گاردن نیز می باشند. اگر مزاج تان احیانا با فرهنگ غذایی مراکشی همخوانی نداشت نیز باید به شما این نوید را بدهیم که در این دو کافه بغیر از غذاهای مراکشی، فست فود و انواع غذاهای بین المللی نیز یافت می گردد.

کافه هنر حنا مراکش

یک کافه دیگر در مراکش می باشد اما کاملا متفاوت از سایر کافه های این کشور… در حقیقت کسانی که به این کافه مراجعه می نمایند، هدف اصلی دیگری دارند! در این کافه قرار است روی دست شما با حنا هنرنمایی گردد.

طرح های مجذوب نماینده و بسیار هنرمندانه ای که روی دست شما کشیده می گردد، حتما برای خود شما هم جالب توجه خواهد بود. شما می توانید رنگ حنا را هم خودتان انتخاب کنید که البته ماندگاری این طرح ها روی دست شما با نوع رنگ انتخابی نیز بی ارتباط نیست.

منبع: تاپ تراول

به "معرفی چند کافه و رستورانهای مجذوب کننده در مراکش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی چند کافه و رستورانهای مجذوب کننده در مراکش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید