منتظر ثور 4 به کارگردانی تایکا وایتیتی باشید

به گزارش وبلاگ به آبادی، تایکا وایتیتی برای کارگردانی فیلم سینمایی ثور 4 (Thor 4) با مارول استودیوز و دیزنی قراردادی جدید امضا نموده و به شکل رسمی به دنیا سینمایی مارول بازگشته است.

منتظر ثور 4 به کارگردانی تایکا وایتیتی باشید

وایتیتی با ثور 4 بار دیگر پس از سال 2017 و ساخت ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok) به دنیا مارول باز می گردد. این کارگردان از این نظر مورد توجه نهاده شد که با ساخت راگناروک دوباره مجموعه ثور را که با معرفی ثور: دنیای تاریک (Thor: The Dark World) از مدار خارج شده بود، به وضعیت مناسبی بازگرداند. راگناروک در نوامبر سال 2017 اکران شد و فروش 854 میلیون دلاری را تجربه کرد.

در حالی که حضور وایتیتی به عنوان کارگردان ثور 4 قطعی شده اما طرح داستانی این اثر ابرقهرمانی چندان روشن نیست. به هر حال پس از اتفاقات انتقام جویان: جنگ ابدیت بسیاری از طرفداران دنیا مارول آغاز به گمانه زنی درباره آینده شخصیت ثور کردند؛ اینکه ثور یک دنباله مستقل دیگر خواهد داشت یا باید در نگهبانان کهکشان بخش 3 (Guardians of the Galaxy Vol. 3) انتظار دیدن ثور را داشته باشند.

در حال حاضر و با توجه به اینکه احتمالا فیلم برداری هر دو اثر در سال 2020 اتفاق خواهد افتاد احتمال حضور ثور در نگهبانان کهکشان بخش 3 کمتر از قبل شده است، گرچه حضور او در هر دو فیلم لزوما غیرممکن نیست.

وایتیتی پیش از این قرار بود فیلم سینمایی آکیرا (Akira) را برای استودیوی برادران وارنر جلوی دوربین ببرد تا شاهد اکران آن در سال 2021 باشیم اما با مطرح شدن پیشنهاد مارول و تصمیم او برای کارگردانی ثور 4 پروژه ساخت آکیرا به تعویق افتاده است. بنا بود آکیرا اقتباسی لایواکشن از مانگا و انیمیشن معروف ژاپنی باشد.

ثور 4 جدیدترین فیلم مارول است که در فاز بعدی دنیا سینمایی مارول ساخته خواهد شد. در حالی که مارول هنوز به شکل رسمی هیچ فیلمی را پس از انتقام جویان: سرانجام بازی و مرد عنکبوتی: دور از خانه معرفی نکرده است اما پروژه های دیگری که انتظار داریم در فاز 4 دنیا مارول شاهد اکران شان باشیم شامل ابدی ها (The Eternals)، بیوه سیاه و فیلم های جدیدی در مجموعه های نگهبانان کهکشان، پلنگ سیاه و دکتر استرنج می گردد.

منبع: دیجیکالا مگ

به "منتظر ثور 4 به کارگردانی تایکا وایتیتی باشید" امتیاز دهید

1 کاربر به "منتظر ثور 4 به کارگردانی تایکا وایتیتی باشید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتظر ثور 4 به کارگردانی تایکا وایتیتی باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید