هفته ای پر از فیلم های سینمایی و تلویزیونی

به گزارش وبلاگ به آبادی، در این هفته فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن های مختلف و متنوعی از شبکه های سیما پخش می شود.

هفته ای پر از فیلم های سینمایی و تلویزیونی

به گزارش خبرنگار فرهنگی وبلاگ به آبادی، از سه شنبه تا چهارشنبه 6 تا 8 اسفند ماه چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی ری آنتن می رود.

*** فیلم تلویزیونی مسابقه ازدواج به کارگردانی سهیل پیروز و آخرین سرقت به کارگردانی مهدی ودادی، سه شنبه و چهارشنبه 6 و 7 اسفند ماه ساعت 9:45 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

*** فیلم سینمایی دو نفر و نصفی به کارگردانی یدالله صمدی، سه شنبه 6 اسفندماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: زن جوانی که در مهدکودک کار می کند، دختر یک ساله اش را با بچه های مهدکودک به پارک می برد. بر اثر غفلت او، کالسکه بچه اش پریسا در سراشیبی پارک و خیابان و کوچه ها به راه می افتد و مادر که به دنبال کالسکه است پس از طی کردن مسیری طولانی کالسکه را گم می کند. کالسکه رو به روی خانه دو مرد مجرد، که پسر عمو هستند، توقف می کند. پسر عمو ها ابتدا سعی می کنند کالسکه را مقابل خانه یکی از همسایه ها رها و خود را خلاص کنند، اما پیروز نمی شوند. کوشش آن دو برای سپردن بچه به دیگران به نتیجه نمی رسد و به ناچار او را به خانه خود می برند...

فرامرز قریبیان، علیرضا خمسه و آتنه فقیه نصیری در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

*** فیلم سینمایی پسر چکش زن به کارگردانی تای جان آن، سه شنبه 6 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود.

*** فیلم های سینمایی به روح پدرم و دیگه چه خبر سه شنبه و چهارشنبه 6 و 7 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

*** فیلم سینمایی گربه چکمه پوش، سه شنبه 6 اسفند ماه ساعت 19 و انیمیشن سینمایی عصر یخبندان 1 به سه شنبه 6 اسفند ماه ساعت 14؛ بوبو قهرمان کوچک سه شنبه 6 اسفند ماه ساعت 19 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

فیلم های سینمایی ریچارد لک لک و رودلف گربه سیاه چهارشنبه 7 اسفند ماه ساعت 14 و 19 نیز از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

*** فیلم های سینمایی آن سوی پرچین، لوراکس دوشنبه و سه شنبه 5 و 6 اسفند ماه ساعت 17 از شبکه امید پخش خواهد شد.

چهارشنبه 7 اسفند ماه روشنایی حقیقی ساعت 17:45 و اقبال کودک ساعت 22:30 روی آنتن شبکه امید خواهد رفت.

*** فیلم های سینمایی و تلویزیونی ضربه مغزی، پدر خوانده 3، دنیای کامل و مظنونین همیشگی، دوشنبه 5 اسفند ماه ساعت 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی ، دو ماجرا برای یک ازدواج، زودیاک چینی، مظنونین همیشگی، کمپانی 1، رقصنده با گرگ و ضد گلوله سه شنبه 6 اسفند ماه ساعت 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می شود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی ساعت یک نیمه شب، ما یک باغ وحش خریدیم، ضد گلوله، کمپانی 2، تسخیر ناپذیران و برادران باد چهارشنبه 7 اسفند ماه ساعت 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هفته ای پر از فیلم های سینمایی و تلویزیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته ای پر از فیلم های سینمایی و تلویزیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید