واکنش ترامپ به شکست تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت: هفته آینده مشاهده خواهید کرد!

به گزارش وبلاگ به آبادی، تسنیم نوشت: رئیس جمهور آمریکا از کوشش واشنگتن برای بازگرداندن تحریم های سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران خبر داده است.

واکنش ترامپ به شکست تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت: هفته آینده مشاهده خواهید کرد!

به گزارش رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ضمن اعتراف به آگاهی داشتن از شکست قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت، گفت: هفته آینده برای احیای تحریم های سازمان ملل علیه تهران کوشش خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش وی در اظهاراتی در باشگاه گلف خود در شهر بدمینستر، اضافه کرد: هفته آینده برای فعال کردن مکانیسم ازسرگیری تحریم های سازمان ملل علیه ایران کوشش خواهم کرد

ترامپ در ادامه ضمن اذعان به این مسئله که واشنگتن می دانست قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران در شورای امنیت سازمان ملل رأی لازم را نخواهد آورد، گفت: می دانستیم که نتیجه این رأی گیری چه خواهد شد، ولی بار دیگر بازگشت تحریم ها علیه ایران را آزمایش می کنیم. هفته آینده این مسئله را مشاهده خواهید کرد.

رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به سؤالی درباره شرکت در نشست ویدئویی پیشنهادی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه درباره ایران، گفت: احتمالاً در این نشست شرکت نخواهم کرد. به نظرم باید تا بعد از انتخابات صبر کنیم.

ترامپ گفت: ایران بسیار مایل و مشتاق است تا من در انتخابات شکست بخورم.

وی بار دیگر ضمن انتقاد و حمله به چین و جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر، ادعا کرد که چینی ها آرزو دارند بایدن در انتخابات ریاست جمهوری پیروز گردد.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "واکنش ترامپ به شکست تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت: هفته آینده مشاهده خواهید کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ترامپ به شکست تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت: هفته آینده مشاهده خواهید کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید