کسر 200 میلیون از طلب مرحوم پورحیدری توسط استقلال بخاطر هزینه های درمان!

به گزارش وبلاگ به آبادی، همسر مرحوم منصور پورحیدری گفت: 3 سال است که از فوت همسرم سپری می گردد، اما هنوز نتوانسته ایم طلب او را از باشگاه استقلال را دریافت کنیم.

کسر 200 میلیون از طلب مرحوم پورحیدری توسط استقلال بخاطر هزینه های درمان!

فریده شجاعی در گفت وگو با وبلاگ به آبادی، میزان بدهی باشگاه استقلال به خانواده مرحوم منصور پورحیدری را 430 میلیون تومان اعلام نمود و افزود: برای دریافت این بدهی چند بار به باشگاه استقلال مراجعه کردیم و آنها در پرداخت این بدهی کوتاهی کردند. البته باشگاه معتقد است که 200 میلیون تومان از این طلب صرف هزینه های درمان مرحوم پورحیدری شده است و تنها 230 میلیون تومان به مرحوم پورحیدری بدهی دارند.

وی گفت: مدت 3 سال است که از فوت منصور پورحیدری سپری می گردد در حالی که این بدهی ها مربوط به 5 سال پیش است که او با باشگاه قرارداد بسته بود و فعالیت داشت. واقعا باشگاه استقلال نهایت کم لطفی را در این زمینه به ما داشت.

نایب رییس بانوان فدراسیون بسکتبال همچنین پیرامون این پرسش که چرا تیم های استقلال و پرسپولیس در لیگ بانوان بسکتبال تیمداری نمی نمایند، گفت: برای حضور دو تیم استقلال و پرسپولیس در لیگ بانوان بسکتبال بارها با مدیران این دو باشگاه مذاکراتی داشتم اما آنها به من گفتند هر زمان که از شرایط بحرانی خارج شدیم در لیگ بانوان بسکتبال نیز سرمایه گذاری می کنیم اما تا امروز عملیاتی نشده است. تصمیم دارم در این خصوص با وزارت ورزش صحبت کنم تا با حمایت وزیر ورزش و جوانان این دو باشگاه در بسکتبال و حتی فوتبال بانوان ورود پیدا نمایند.

شجاعی درباره تیم ملی بسکتبال بانوان نیز گفت: خوشبختانه لیگ برتر بسکتبال بانوان در تمام رده های سنی به طور منظم در حال برگزاری است و تا به امروز مشکل خاصی در برگزاری لیگ نداشتیم. البته قرار است در فاصله بین پلی اف و مرحله نهایی لیگ برتر چند روز وقفه ایجاد کنیم تا تیم بسکتبال بانوان 3 نفره برای حضور در مسابقات کسب سهمیه خود را آماده کند.

وی در انتها افزود: هفتم اسفند که مسابقات لیگ به انتها می رسد تیم بسکتبال بانوان 3 نفره برای حضور در اولین مرحله مسابقات کسب سهمیه 28 اسفند راهی هندوستان می گردد که در این مرحله 3 سهمیه توزیع می گردد که امکان کسب سهمیه برای بانوان ما سخت است اما در مرحله دوم کسب سهمیه که اردیبهشت ماه در مجارستان برگزار می گردد شانس زیادی برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کسر 200 میلیون از طلب مرحوم پورحیدری توسط استقلال بخاطر هزینه های درمان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسر 200 میلیون از طلب مرحوم پورحیدری توسط استقلال بخاطر هزینه های درمان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید