کودلکو مصمم برای دستیابی به اهداف 2020

به گزارش وبلاگ به آبادی، مدیرعامل شرکت معدنکاری مس دولتی شیلیایی کودلکو با اشاره به این که همه گیری ویروس کرونا در حال حاضر با نرخ پایین ابتلا تحت کنترل است گفت: این شرکت با ظرفیت کامل مشغول عملیات است و میخواهد به اهداف فراوری 2020 خود دست یابد.

کودلکو مصمم برای دستیابی به اهداف 2020

به گزارش خبرگزاری وبلاگ به آبادی به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، همه گیری کووید 19 در ماه مارس شیلی را مورد اصابت قرار داد و کودلکو، عظیمترین فراوری کننده مس دنیا، را وادار به کاهش شدید نیروی کار، تعدیل شیفت های کاری و توقف پروژه های توسعه کرد. حال پس از چندماه کنترل های سفت و سخت برای جلوگیری از شیوع کرونا اکتاویو آرانه دا مدیرعامل کودلکو در مراسم رونمایی از یک وسیله نقلیه الکتریکی خطاب به گزارشگران گفت: شرایط فراوری ما 100 درصد عادی ست و ما انتظار داریم تا سرانجام سال به تمامی اهداف فراوری خود دست یابیم.

بر اساس این گزارش، برقی کردن ناوگان حمل و نقل معادن بخشی از کوشش کودلکو در سال های آینده برای افزایش بهره وری است. آرانه دا در این زمینه گفت: ما بویژه در معدنکاری زیر زمینی پیش بینی می کنیم که در آینده، حد بیشتر تا 2030، بیشتریت تجهیزات فراوری را برقی نموده باشیم.

فراوری کودلکو در نیمه نخست 2020، حتی با وجود اینکه این شرکت تصمیماتی را برای مهار ویروس در عملیات های عظیم شامل ال تن ینته به اجرا در آورد، 4.7 درصد افزایش یافت.

منبع: ماینینگ

منبع: خبرگزاری آریا

به "کودلکو مصمم برای دستیابی به اهداف 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کودلکو مصمم برای دستیابی به اهداف 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید