احداث و تجهیز یک پایگاه مدیریت بحران، 40 میلیارد تومان هزینه دارد

به گزارش وبلاگ به آبادی، خبرگزاری خبرنگاران- سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تاکید بر استقلال اقتصادی سازمان مدیریت بحران گفت: در حال آنالیز راه های تامین بودجه به وسیله پروژه های بین المللی هستیم.

احداث و تجهیز یک پایگاه مدیریت بحران، 40 میلیارد تومان هزینه دارد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ به آبادی، علی نصیری گفت: در حال حاضر با مشارکت مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهرداری تهران طرح های تخصصی آنالیز می گردد تا بتوانیم در فرصت مناسب آن ها را به مرحله اجرا برسانیم.

نصیری افزود: سازمان پیشگیری و مدیریت بحران از هر روش و طرحی که وابستگی سازمان را به بودجه شهری به حداقل برساند، استقبال می نماید.

وی در ادامه با اشاره به دشواری مراحل ساخت یک پایگاه مدیریت بحران شرح داد: با توجه به شرایط فعلی ساخت یک پایگاه مدیریت بحران با زمین رایگان، 40 میلیارد تومان هزینه دارد که 25 میلیارد تومان آن هزینه احداث و 15 میلیارد تومان نیز هزینه خریداری تجهیزات است. وی افزود: به عنوان مثال تهیه مخارن آب اضطراری شهر تهران با بودجه کم میسر نبود، بنابراین در قبض آب شهروندان تهرانی مبلغ کمی برای این امر اضافه شد و با مجموع آن مخازن آب اضطراری بدون بودجه شهرداری تهیه و تعبیه شد و سازمان مدیریت بحران در آینده از این دست برنامه ها را در دستور کار خود دارد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "احداث و تجهیز یک پایگاه مدیریت بحران، 40 میلیارد تومان هزینه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث و تجهیز یک پایگاه مدیریت بحران، 40 میلیارد تومان هزینه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید