تمدید وام خرید مسکن بدون احتیاج به اوراق تا انتها اردیبهشت 1400

به گزارش وبلاگ به آبادی، بانک مسکن اظهار داشت: تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن این بانک تا انتها اردیبهشت 1400 تمدید شده است.

تمدید وام خرید مسکن بدون احتیاج به اوراق تا انتها اردیبهشت 1400

به گزارش خبرگزاری وبلاگ به آبادی ، بانک مسکن در اطلاعیه ای اظهار داشت: این بانک مهلت استفاده از تسهیلات طرح 82 را تا خاتمه اردیبهشت ماه سال 1400 تمدید کرد. در این راستا اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مشمول درخواست هایی است که پیش نویس قرارداد حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت 1400 تنظیم و قراردادهای مذکور حداکثر تا تاریخ 31 خرداد 1400 در دفاتر اسناد رسمی ثبت شوند.

گفتنی است که پیش تر بانک مذکور با هدف یاری به خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خرید متقاضیان مسکن و بعلاوه کاهش هزینه های اخذ تسهیلات، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را تا خاتمه سال 1399 در دستور کار قرار داده بود.

از 25 دی ماه سال 1399 به مناسبت سالروز تأسیس بانک تخصصی بخش مسکن، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن به صورت توأم (بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن) در دستور کار شعب بانک قرار گرفته است.

سقف تسهیلات مذکور در مرکز استان، برای خرید انفرادی 80 میلیون تومان و برای زوجین 160 میلیون تومان و در شهرستان های استان برای خرید انفرادی 60 میلیون تومان و برای زوجین 120 میلیون تومان اظهار داشت.

تمامی شعب بانک مسکن به متقاضیانی که تا خاتمه اردیبهشت ماه سال آینده درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را به صورت توأم (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت خواهند کرد.

پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دی ماه امسال به متقاضیان پرداخت می گردد به نحوی است که نیمی از مبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعاً تا سقف های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم) پرداخت می گردد. به این ترتیب متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "تمدید وام خرید مسکن بدون احتیاج به اوراق تا انتها اردیبهشت 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید وام خرید مسکن بدون احتیاج به اوراق تا انتها اردیبهشت 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید